BLACK MEADOW – HARD WORK MUNDUR

Nápad založit BLACK MEADOW HARD WORK MUNDUR se zrodilo v našich tvrdohlavých mozcích už někdy kolem roku 1997, kdy proběhly na Černé Louce v Ostravě závody pod názvem Black Meadow. V té době se vše důležité pro adrenalinové sporty začalo odehrávat a motat kolem Černé Louky, ať už šlo o první plechový skatepark s minirampou, první krytou halu, jeden z prvních krámů s hard wearem a hadrama, atd. Ve své době šlo o jedinečné místo, nikoli jen v Ostravě, ale v celé České Republice, které později muselo ustoupit ostravské kultuře.

Tím však historie Černé Louky a tedy i Black Meadow crew neskončila, protože ostravské skate partičce se podařilo dostat pod svá křídla pavilon B na výstavišti Černá Louka, kde byl v podstatě svépomocí vybudován jeden z prvních krytých skateparků v ČR, a to s dosud největší minirampou v ČR. Byl to největší rozmach a nejlepší léta ostravského skateboardingu a my BLACK MEADOW CREW jsme u toho všeho byli a starali jsme se o naše překážky lépe jak o sebe samé. Velké díky za tuto skvělou éru patří Denisu Martausovi, Filipu Holému a spol. Tyto doby jsou sice už pryč, ale v hlavách a srdcích nám tyto doby zůstaly a my jsme myšlenkám a odkazům této éry plné euforie stále věrni. A proto se i dnes stále snažíme dělat pro to co nám toho tolik v životě dalo maximum a současně to celé posunout ještě dál; proto pořádáme akce na podporu adrenalinových sportů (byť toto pojmenování pro tyto sporty nemáme rádi). Spousta z vás se účastnila námi pořádaných akcí, jako je GAME OF S.K.A.T.E., která se už několikrát jela o velmi slušné prize money a pěkné ceny v ostravském klubu Marley, který mimo jiné také leží na Černé Louce.

Chceme, abychom nejen my, ale stejně tak i ostravská scéna, zůstala ve starých kolejích a držela při sobě a vzájemně se podporovala, proto jsme se po několika desítkách let konečně rozhodli BLACK MEADOW crew posunout do dalšího levelu a zhmotnit naše a možná i vaše sny, protože nechcete nosit dresy klubu, které jste neviděli hrát! Spousta core labelů a brandů už zapomněla na jednu zásadní věc, a to je proč začínali s výrobou hader nebo hardwaru, a tou je především rozvoj a podpora adrenalinových sportů a sportovců, což BLACK MEADOW crew leží a bude ležet na srdci vždy, a to bez ohledu na to, ať už vaše srdce vzplálo vášní pro skateboarding, snowboarding, BMX, MTB, FMX, freeskiing, kiteboarding, windsurfing, lezení po horách, či náročné etapové závody, nebo prostě jen máte chuť žít naplno, něco tvořit a dělat něco víc, než jen sedět před barákem na prdeli…

BLACK MEADOW HARD WORK MUNDUR vám tak poprvé přináší pořádné hadry pro pořádné střelce, a to bez ohledu na to jestli jste z Ostravy nebo z Chebu.

P.S. Hadry z tebe pankáče neudělaj!!!